FÜSIOTERAAPIA

Füsioteraapia on füüsikaline ravimeetod, kus kesksel kohal on terapeutiline harjutus. Kasutatakse ka palju sooja ja külma ravi ning vett ehk vesifüsioteraapiat, kus on kokku viidud soojus, vee masseeriv toime kõigile keha organsüsteemidele ja olematu kehakaal. Teraapiatoe spetsialistid pakuvad järgmisi teenuseid: imikute ja väikelaste füsioteraapia, liigeste ja lihaste füsioteraapia, füsioteraapia ülekaalu puhul, füsioteraapia eakatele.

Broneeri aeg Mustamäel
Broneeri aeg Lasnamäel

TEGEVUSTERAAPIA 

Tegevusteraapia on: inimese füüsilise ja psüühilise seisundi mõjutamine eesmärgipäraselt valitud tegevuste kaudu, et taastada inimese võime iseseisvalt toime tulla igapäevatoimetustega.

Kui inimese toimetulek on haiguse või õnnetuse tõttu saanud kahjustada, võib olla suureks abiks harjutamine koos tegevusterapeudiga, et taastada toimetulekuvõime. Näiteks hügieenitoimingud, riietumine , söömine jne. Mida tegevusterapeut teeb? Viib läbi erinevaid tegevusi koos kliendiga. Lisaksvalib ja soovitab tegevusterapeut abivahendeid ja õpetab neid kasutama ning hooldama.

Broneerimiseks VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Psühholoogia uurib: käitumist ja vaimseid protsesse  ning nendevahelisi seoseid.

Psühholoog aitab Sul vaadata end kõrvalt, analüüsida tekkinud olukorda ilma emotsioonideta ja professionaalselt. Psühholoogi töö oluline osa on kuulata abivajaja ära ja püüda avada probleemi need küljed, mis on avatud lahenduse leidmisele. Tuntud tarkusetera kinnitab, et igast olukorrast on väljapääs. Just sellise väljapääsu leidmine üheskoos ongi psühholoogi töö ja selles seisnebki psühhoteraapia mõte. Kui Sind kimbutab ärevus, hirmud, taltsutamatu viha, süü- või häbitunne, sundmõtted, oled füüsiliselt  haige, või on mure seotud perega, on psühholoog just see õige inimene, kellega oma mõtteid ja muret jagada.

Broneeri aeg Lasnamäel

TOITUMISNÕUSTAMINE

Toitumisnõustaja aitab muuta oma toidulauda mitmekesisemaks, kvaliteetsemaks ja tervislikumaks; langetada või tõsta kaalu; hoida  saavutatud tulemusi. Toitumisnõustaja arvestab individuaalselt kliendi eesmärke, elustiili ja tervislikku seisukorda ning lähtub riiklikest toitumissoovitustest. Toitumisnõustaja aitab mõista õige söömise põhimõtteid: kui tihti, kui palju ja mida süüa. Toitumisnõustamine sisaldab söömise ja söömisharjumuste ülevaatamist ning kliendi menüü analüüsi. Toitumisnõustaja selgitab nädalase ja  igapäevase menüü koostamise reegleid, Annab soovitusi tervislikumate valikute tegemiseks ja mida muuta oma toitumises, et jõuda soovitud eesmärkideni. Aitab koostada tasakaalustatud  ja mitmekesiseks toitumiseks menüü.

Enne esmakordset kohtumist  saadab toitumisnõustaja klendile  e-postiga ankeedi üldiste küsimustega (tervisliku seisundi, eluviisi ja harjumuste kohta). Lisaks ankeedile on soovitav kirja panna vähemalt kolme päeva menüü, et nõustaja saaks juba esmakohtumiseks teha menüü analüüsi.

Broneeri aeg Lasnamäele

LASTE FÜSIOTERAAPIA

Füsioterapeut oskab hinnata lapse füüsilist arengut ning kavandada aktiivseid tegevusi ja harjutusi nii, et need toetaksid lapse arengut. Füsioterapeut tegeleb iga lapsega individuaalselt, mille käigus toimub lapse seisundi hindamine, lapsevanema  nõustamine, vajadusel individuaalse harjutukava koostamine iseseisvaks harjutamiseks kodustes tingimustes. Füsioteraapia abil saab lapse arengut toetada järgmiste terviseprobleemide puhul: mahajäämus füüsilises arengus, lihaste liigne toonus jne.

MUSTAMÄE ESINDUSSE aja broneerimiseks HELISTA VÕI KIRJUTA.

ELEKTRIRAVI 

Füsioloogilise toime aluseks on mehhaanilised ja soojuslikud tegurid, millega mõjutatakse haiguskollet. Teostame ultraheli- ja TENS ravi (transkutaanne elektriline närvistimulatsioon), mida kasutatakse taastusravis ning spordimeditsiinis nii akuutse kui kroonilise valu raviks ning taastumisprotsessi kiirendamiseks. Õigesti doseeritud aparaatse füsioteraapia protseduur võib olla efektiivne paljud probleemide puhul, aidata vähenda valu ja kiirendad parenemist.

Broneerimiseks HELISTA VÕI KIRJUTA.

KINESIOTEIPIMINE 

Kinesioteip on laialdaste kasutusvõimalustega füsioterapeutiline

abivahend: Teip aitab fikseerida ja stabiliseerida liigeseid, muudab lihaste töö efektiivsemaks, soodustab vere-, ja lümfiringlust. Paigaldatud teip võimaldab sooritada vajalikke liigutusi valu tundmata, säilitab paigaldatud piirkonnas konstantse temperatuuri. Kinesioteipimine sobib valdavale osale inimestest olenemata vanusest – lapsest raugani.

Broneerimiseks HELISTA VÕI KIRJUTA.